Program ?Zastępczy?, oferowany przez Kancelarię ?Ius Per Modum?, jest skierowany do firm rent-a-car, firm leasingowych, dealerów oraz serwisów naprawczych dysponujących własnymi pojazdami zastępczymi. Dzięki naszym działaniom, zapewniamy zwrot kosztów najmu pojazdów zastępczych, które zostały wydane osobom poszkodowanym w kolizjach i wypadkach drogowych.

Program ?Zastępczy? polega na dochodzeniu roszczeń od towarzystw ubezpieczeń w ramach obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdów mechanicznych z tytułu najmu pojazdu zastępczego. Jego działanie można scharakteryzować w trzech punktach:

  1. W momencie oddania uszkodzonego pojazdu do naprawy, osoba poszkodowana otrzymuje od naszego Klienta pojazd zastępczy.

  2. Poszkodowany podpisuje z naszym Klientem umowę najmu pojazdu zastępczego oraz cesję wierzytelności, przenoszącą prawo do otrzymania odszkodowania z tytułu dokonanego najmu na Klienta.

  3. Po skompletowaniu dokumentacji sprawy przez Klienta, trafia ona do Kancelarii ?Ius Per Modum?, która występuje w jego imieniu do towarzystwa ubezpieczeń sprawcy zdarzenia, z roszczeniem o zwrot kosztów najmu pojazdu zastępczego.

Kancelaria ?Ius Per Modum? dochodzi roszczeń zarówno na etapie przedsądowym, jak i sądowym. Nasza Kancelaria przygotowuje wszystkie niezbędne dla działania Programu dokumenty, które po podpisaniu umowy o współpracy, zostają przekazane Klientowi. Nasze czynności, są nastawione i realizowane przede wszystkim w celu zaspokojenia roszczenia w całości już na etapie przedsądowym. W przypadku, kiedy roszczenie nie zostanie wypłacone na podstawie uznania lub ugody, lub Państwa roszczenie nie zostanie zaspokojone w całości, nasza Kancelaria przekazuje sprawę do postępowania sądowego. Postępowanie to jest prowadzone przez doświadczonych pełnomocników zawodowych (adwokatów i radców prawnych) specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym, którzy stale współpracują z Kancelarią ?Ius Per Modum?.


Program ?Zastępczy? daje naszemu Klientowi szereg korzyści, z pośród których można wymienić:

  1. dodatkowe źródło dochodów dla Klienta,

  2. możliwość zdobycia nowych klientów,

  3. stałe zapotrzebowanie na proponowaną usługę,

  4. oszczędność czasu i pieniędzy.

Kancelaria ?Ius Per Modum? poprzez swoją wiedzę i doświadczenie gwarantuje sukces! W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko prawnicy, ale także specjaliści rynku ubezpieczeniowego. Wszyscy z wieloletnim doświadczeniem ? także w skutecznym dochodzeniu zwrotów kosztów najmu pojazdów zastępczych. Poprzez odpowiedni dobór specjalistów jesteśmy Kancelarią, która zapewnia w pełni profesjonalną obsługę merytoryczną w ramach Programu ?Zastępczy?!

 
2009 © Ius Per Modem - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Developer: Eysmont Media