Kancelaria IPM
Witamy na stronach "Ius Per Modum" PDF   Email

Jesteśmy Kancelarią, powstałą w roku 2009 w celu zapewnienia wsparcia prawnego jednostkom samorządu terytorialnego (JST), a także podmiotom gospodarczym – szczególnie serwisom naprawczym, firmom rent-a-car, firmom leasingowym i dealerom, posiadającym własną flotę pojazdów oraz przedsiębiorcom, w zakresie obsługi w dziedzinie prawa ubezpieczeniowego. Nasz zespół to zestawienie młodości i doświadczenia, które pozwala nam na efektywną realizację powierzonych przez Klienta zadań.

Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z zamówieniami publicznymi, partnerstwem publiczno-prywatnym oraz prawem ubezpieczeniowym, szczególnie w aspektach szkód komunikacyjnych i związanych z nimi roszczeniami dodatkowymi.

W opinii niezależnych ekspertów, a także samych JST, obecne czasy wymagają od jednostek samorządowych sprawnego wydatkowania powierzonych środków publicznych – zarówno na bieżące potrzeby społeczności lokalnej, jak i samych jednostek. Aby zapewnić stały rozwój JST, konieczne jest także przeprowadzanie nowych inwestycji, które mają za zadanie rozwinąć istniejącą infrastrukturę oraz pobudzać rozwój gospodarczy gmin, powiatów, województw. Olbrzymi dostęp do funduszy państwowych i unijnych sprawił, że przed JST otworzyły się dotąd niespotykane możliwości. Stworzyliśmy podmiot, który wesprze jednostki w dalszym rozwoju.

Swoimi działaniami, pomagamy w szybkiej i, co ważniejsze, zgodnej z przepisami prawa realizacji nowych inwestycji oraz zapewnieniu rzetelnej obsługi działań już realizowanych.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 
2009 © Ius Per Modem - Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Developer: Eysmont Media